Akce
0
Košík je prázdný
0

  O nás

  Historie a současnost

  Společnost Kanlux byla založena v roce 1999 pod původním názvem KANIA CZ jako společnost pro prodej svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu na českém trhu. V krátké době byla pro značku Kania a následně Kanlux vybudována velmi dobře fungující distribuční síť. Společnost se pak postupem času stala významným hráčem na českém i slovenském trhu, o čemž svědčí její neustále rostoucí obrat. Dnes Kanlux patří, při porovnání firem podobného profilu, k lídrům českého i slovenského trhu osvětlení.

  Značka Kanlux je od samotného počátku svého působení v Česku i na Slovensku majetkově provázána s mateřskou společností Kanlux v Polsku.

  V současnosti jsou stoprocentně vlastněny polskou akciovou společností Kanlux jak česká, tak i slovenská společnost s ručením omezeným Kanlux.

  Důraz na kvalitu výrobků a vysokou úroveň poskytovaných služeb

  Z důvodu maximálního důrazu prodávat a dodávat zákazníkům výrobky odpovídající kvality, výrobky v souladu s normami a předpisy, výrobky bezpečné a uživatelsky příjemné a líbivé, vznikla a byla vybudována zkušební laboratoř firmy Kanlux. Maximální důraz věnujeme vysoké úrovni poskytovaných služeb a zákaznicky orientovanému přístupu společností Kanlux.

  Kanlux v České republice

  Kanlux s.r.o. sídlí ve vlastní moderní kancelářské budově ve Frýdku-Místku, kde disponuje v přilehlých vysokých skladovacích halách vynikajícím skladovacím zařízením na celkové ploše přes 6 000 m2. Od samého počátku klade značka Kanlux velký důraz na profesionální služby svým zákazníkům. Distribuci zboží značky Kanlux v České republice zajišťuje zkušený tým čtyř regionálních manažerů prodeje ve spolupráci se špičkovým oddělením péče o zákazníky a logistiky, kteří společně zajišťují vysoce nadstandardní před i poprodejní servis pro každého odběratele.

  V průběhu několika let provedla značka Kanlux řadu investic zaměřených na zlepšení fungování postupů vedoucích k větší spokojenosti zákazníků. Kromě infrastruktury, která umožňuje udržovat vysokou úroveň zásob, značka Kanlux nakoupila drahý informační systém třídy ERP. Jeho zavedení tak umožnilo zkrátit čekací lhůty na obdržení zásilky na pouhý jeden pracovní den po uzavření objednávky. Zkrátit postupy v logistických procesech pomohlo rovněž zavedení systému řízení jakosti v souladu s normou ISO 9001. Fungování tohoto systému u značky Kanlux bylo potvrzeno certifikačním auditem, který provedla nejuznávanější evropská certifikační autorita - TÜV Austria.

  Kanlux ve světě

  Mateřská Kanlux S.A. je jeden z největších a nejstarších polských podniků působících v oblasti osvětlení. Proto je značka Kanlux v Polsku nejznámější. Ovšem díky více než desetileté historii české a slovenské části společnosti je značka Kanlux velmi dobře známá a žádaná i v Česku a na Slovensku.

  Svou společnost má Kanlux rovněž na Slovensku a v Maďarsku. Navíc jsou výrobky značky Kanlux dále distribuovány také na trzích ve Francii, Německu, Rakousku, Holandsku, Švédsku, Dánsku, Ukrajině, Rusku, Bělorusku, Moldavsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Finsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku a Černé Hoře. Značka Kanlux se tak díky stálému udržování vysoké kvality svých výrobků a přijatelné ceně těší velkému úspěchu takřka v celé Evropě.